Informujemy, iż strona korzysta z plików cookies. Więcej informacji na ten temat znajduje się w Polityce Plików Cookies. Rozumiem.

PL EN

Kontraktowe wytwarzanie kapsułek miękkich i form płynnych

Koncentrujemy się na kontraktowej produkcji kapsułek miękkich oraz preparatów w formie płynnej, o wysokiej jakości.

Jesteśmy partnerem godnym zaufania, który obsługę Klienta traktuje poważnie i wspiera go w codziennej pracy, dzięki profesjonalnemu doradztwu i komunikacji opartej na rzetelnej informacji.

Doświadczony i w pełni zaangażowany zespół pracowników.

Produkcja wysokiej jakości kapsułek miękkich to proces bardzo złożony. Wymaga odpowiedniej technologii i wiedzy o surowcach, a także doświadczenia i wyczucia.

Zaangażowanie naszych pracowników, ich wykształcenie i pasja oraz długoletnie doświadczenie, umożliwiają produkcję na najwyższym poziomie.

Stabilna finansowo i nastawiona
na długoterminowy rozwój firma.

Nie kontroluje nas żaden inwestor finansowy,
ani koncern.

Za Curtis stoi prywatny przedsiębiorca, posiadający wieloletnie doświadczenie, zarówno w dziedzinie farmaceutyki i suplementów diety, jak i produkcji kapsułek miękkich oraz form płynnych.

Nasza fabryka odpowiada najnowocześniejszym standardom technicznym.

W 2011 r. wybudowaliśmy zakład o powierzchni 8000m2, z powierzchnią magazynową na 5000 miejsc paletowych (3 obszary o różnych zakresach temperatur w magazynie).

Dzięki odpowiednim przygotowaniom mamy też możliwość rozbudowy fabryki w bardzo krótkim czasie.

Doskonale wyposażone laboratoria, kompetentny personel oraz współpraca z większością lokalnych uniwersytetów gwarantują wysokie standardy w dziedzinie farmaceutyki.

Laboratoria wyposażone w najnowsze urządzenia typu AAS, FT-IR, GC, HPLC, UV – VIS oraz doświadczony personel umożliwiają przeprowadzanie wielu analiz na miejscu, np.: badań mikrobiologicznych czy testów stabilności.

Previous Play Next
©2018 Curtis Health Caps. All rights reserved.