Informujemy, iż strona korzysta z plików cookies. Więcej informacji na ten temat znajduje się w Polityce Plików Cookies. Rozumiem.

PL EN

Kontraktowe wytwarzanie kapsułek miękkich i form płynnych

Lokalizacja

Korzystne usytuowanie obiektu umożliwia dogodną komunikację. Nasza fabryka położona jest na obrzeżach Poznania, około 5 km na zachód od międzynarodowego lotniska Ławica i około 12 km od autostrady A2, która łączy Berlin z Warszawą.

Poznań jest historycznie ważnym i dynamicznie rozwijającym się ośrodkiem ekonomicznym oraz akademickim. To piąte pod względem liczby mieszkańców miasto w Polsce – jego populacja wynosi ok. 550 000 osób. Poznań leży na trasie Warszawa-Berlin, w odległości ok. 2,5 godziny jazdy od każdego z tych miast.

Poznań to miasto wiodące gospodarczo i naukowo. 7 uniwersytetów (z kierunkami takimi jak nauki medyczne, nauki przyrodnicze oraz biotechnologia ) z około 130.000 studentów oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie tworzą obraz miasta i przyczyniają się do jego znaczenia. Oprócz tego Poznań, obok Warszawy, jest znaczącym centrum w dziedzinie polskiej farmaceutyki, gdzie swoja siedzibę mają firmy znane na scenie międzynarodowej.

Poznań jest istotnym punktem w krajowym ruchu drogowym i kolejowym z ważnymi połączeniami północ-południe oraz wschód-zachód.

©2018 Curtis Health Caps. All rights reserved.